Wydajne ekspresy do kawiarni

Nasza kawiarnia potrzebowała powiewu świeżości w postaci między innymi nowoczesnych i bardzo zaawansowanych ekspresów, które na pewno będą radzić sobie świetnie z zamówieniami na kawę od naszych klientów. Ostatnio nawet zaobserwowaliśmy, że klienci wybierają kawiarnie właśnie patrząc na posiadane ekspresy do kawy.

Im lepsze ekspresy, tym lepiej

profesjonalne ekspresy gastronomiczneJednak ekspres gastronomiczny to nieco droższe rozwiązanie od takich domowych, czy przeznaczonych do biura, dlatego musieliśmy przyszykować się na większy koszt, jednak na pewno będzie to dobry początek na pozyskiwanie jeszcze większej ilości klientów, którzy będą do nas przychodzić dlatego, że posiadamy profesjonalne ekspresy gastronomiczne. Im lepszy ekspres, tym oczywiście lepiej. Tym bardziej, że nasi pracownicy byli przeszkoleni z zakresu wykorzystywania takich ekspresów każdego dnia, dlatego mogłem śmiało zdecydować się na droższy i bardziej zaawansowany ekspres. Profesjonalne ekspresy gastronomiczne sprzedawane są miedzy innymi przez doświadczone sklepy stacjonarne i internetowe, więc nie musiałem się w ogóle ograniczać jeśli chodzi o wybór ekspresów. Tym bardziej, że w internecie jest dość sporo opinii o poszczególnych modelach ekspresów gastronomicznych, więc nie ma tutaj mowy o kupowaniu takich produktów w ciemno, a bardziej od razu wiadomo, czy ktoryś z nich jest wart swojej ceny. Profesjonalne ekspresy gastronomiczne były w różnych cenach i pozwalały na parzenie kilku kaw jednocześnie.

Dla wielu kawiarni oraz restauracji posiadanie takich ekspresów to być albo nie być. Dlatego też i my postanowiliśmy posiadać na stanie profesjonalne ekspresy gastronomiczne gwarantujące bardzo dobrą jakość kawy, którą parzyć będą pracownicy dla naszych klientów każdego dnia i to w dużej ilości.

O autorze: Zuzanna Pakosińska