Używanie profesjonalnych kosmetyków w salonie

Moja siostra zawsze odnosiła sukcesy czym mi oczywiście imponowała. Chciałam być tak zaradna jak ona i taki sam sukces odnieść. Mama powiedziała mi, że przecież nic nie stoi na przeszkodzie i tym samym zmotywowała do podjęcia działań w tym temacie. Otworzyłam swój salon kosmetyczny. 

Salon kosmetyczny oferujący make up profesjonalnymi kosmetykami 

kosmetyki profesjonalneGłównie specjalizowałam się w makijażu ślubnym, dziennym i wieczorowym, ale ponadto wykonywałam również mnóstwo zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Nie oferowałam makijażu permanentnego, ponieważ nie znałam się na tym a na kurs zamierzałam pójść dopiero za rok. Podczas wyposażania salonu kosmetycznego kupiłam najlepszy sprzęt. Nie wiedziałam jednak jakie kosmetyki kupić, ale na szczęście odwiedził mnie przedstawiciel firmy, która oferowała kosmetyki profesjonalne dla salonów kosmetycznych. Dokładnie zapoznałam się z ofertą i dostałam mnóstwo próbek kosmetyków do przetestowania. Próbek było dużo i postanowiłam zatrzymać je dla swoich przyszłych klientek. Na temat tej firmy, która oferowała te kosmetyki poczytałam sobie trochę w internecie. Dzięki temu dowiedziałam się, że w większości salonów były one używane. Nie miałam już żadnych wątpliwości i następnego dnia skontaktowałam się z przedstawicielem, żeby złożyć u niego zamówienie na kosmetyki. Kiedy otworzyłam już salon to miałam go kompletnie wyposażonego. Pierwszego dnia przyszła kobieta, która chciała wykonać makijaż na wieczór. Użyłam profesjonalnych kosmetyków, które były doskonałe.

Z czasem zaglądało do mnie dużo klientek. Zanim zdobyłam sobie zaufanie to musiało jednak trochę czasu upłynąć. Z kosmetyków, które stosowałam zawsze byłam bardzo zadowolona i zamawiałam je zawsze od tego samego dostawcy. Był on bardzo rzetelny.

O autorze: Kamila Paczkowska