Obrazy promowane przez Internet

Od dziecka interesowałam się sztuką. Jestem amatorem- pasjonatą i nigdy nie pobierałam profesjonalnych lekcji, jednak przez lata próbowałam różnych dziedzin sztuki. Radość z tworzenia odnalazłam ostatecznie w malarstwie. Uwielbiam zabawę kolorami, w szczególności, kiedy mam do czynienia z farbami olejnymi.

Strona internetowa z moją twórczością

internetowa galeria obrazówUwielbiam tworzyć. Sztuka jest moją pasją, pozwalającą oderwać się od rzeczywistości. Z racji tego, że jestem samoukiem, do tej pory traktowałam swoją twórczość tylko i wyłącznie jako hobby. Od blisko roku, jednak, zaczęło do mnie spływać coraz więcej zamówień na obrazy od znajomych. Wcześniej namawiali mnie oni do tego, żebym pokazała swoje prace światu i może zaczęła z tego zarabiać. Ja jednak kategorycznie odmówiłam i trzymałam się uparcie tego, że nie jestem profesjonalistką. Przyjaciele postanowili widocznie podejść mnie od nieco innej strony i stąd tyle zamówień. Ostatecznie dałam się podejść i skapitulowałam, widząc miny zadowolonych klientów. Uznałam, że pora zrobić krok dalej i dlatego powstała internetowa galeria obrazów mojego autorstwa, którą codziennie odwiedza kilkadziesiąt osób. W wypromowaniu tej galerii pomogli mi oczywiście przyjaciele. Strona ta nie jest sklepem, przez który sprzedaje swoje dzieła. Raczej skłaniam się ku temu, żeby umówić się indywidualnie z klientem, poznać go i ustalić, jaki obraz go interesuje. Co prawda w zarabianiu na malarstwie stawiam dopiero pierwsze kroki, ale już uzbierałam całkiem przyjemną sumkę.

Rozwijając swoją pasję, jaką jest malarstwo, nie zakładałam, że zacznę na niej zarabiać. Zostałam jednak popchnięta do tego przez moich przyjaciół, za co jestem im wdzięczna. Pomogli mi oni stworzyć stronę internetową z galerią moich obrazów. W ten sposób zdobywam nowe zlecenia.

O autorze: lucynas