Idealny prezent dla przyjaciółki

 

Często w naszym życiu, przyjaciółka staje się dla nas tak bliska, że zdawać by się mogło, że jesteśmy z nią połączone siostrzanymi więziami, które swojego odzwierciedlenia nie znajdują tylko w naszych metrykach. W takich okolicznościach, każda okazja do obdarowania jej staje się pretekstem, by spełnić jej marzenia, zwłaszcza te, z których nie zdaje sobie sprawy.

Świece zapachowe do domowego SPA

świece zapachowe yankee candleMam przyjaciółkę, którą kocham jak własną siostrę, ale w kwestii prezentów najczęściej mam ochotę ją udusić. Nigdy nie ma pomysłu, co mogłoby jej się przydać, czego by chciała. O ile na listopadowe urodziny udało mi się znaleźć prezent bez trudu, o tyle nad świątecznym podarunkiem musiałam podumać trochę dłużej. Ostatecznie dotarło do mnie, że po wszystkich trudach zeszłego roku, może spodobać jej się pomysł domowego SPA. Znalazłam odpowiednie kosmetyki, ale ciągle czegoś mi brakowało. I wtedy natknęłam się na świece zapachowe Yankee Candle. Okazało się, że świece tego producenta dostępne są w kilku rozmiarach, w tym w niewielkich samplerach, które idealnie wpasują się w niewielką łazienkę. Samplery okazały się świetnym pomysłem z jeszcze jednego względu: świece Yankee Candle mają naprawdę intensywny zapach, więc duże świece najlepiej sprawdzają się w dużych i wysokich pomieszczeniach. Do łazienki za to doskonałym rozwiązaniem okazał się niewielki sampler, którego można postawić nawet w rogu wanny, nie tworząc tym działaniem żadnego większego zagrożenia. Ze względu na świąteczny klimat, zdecydowałam się na świąteczne zapachy, które okazały się strzałem w dziesiątkę, a prezent spełnił wszelkie oczekiwania.

Czasami, szukając prezentu dla kogoś nam bliskiego, wpadamy na coś, co nam samym przypada niezwykle do gustu. Ja odkryłam świeczki o intensywnym i trwałym zapachu, czego szukałam już od dłuższego czasu. Kto wie, co wy znajdziecie?

 

O autorze: Natalia Pszczyk