Czym są wirtualne spacery?

Oferowanie wirtualnych wycieczek przez naszą firmę stało się bardzo rozchwytywaną usługą, którą zainteresowani są póki co najbardziej właściciele hoteli, czy też restauracji. To właśnie tam najczęściej czynnikiem decydującym, na który klient zwraca uwagę jest właśnie to, jak oceni całe wnętrze. Oferowane przez nas wycieczki wirtualne sprawdzą się praktycznie w każdej branży.

Cena za stworzenie wirtualnej wycieczki

wirtualne wycieczki

Tworzeniem wirtualnych wycieczek zainteresowaliśmy się od dłuższego czasu, jednakże dopiero jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na prowadzenie takiego biznesu. Dla przykładu właściciel restauracji zgłaszając się do naszej firmy może nie wiedzieć, czym są właśnie wirtualne wycieczki, albo może podpatrzeć takie działania u konkurencji, która również bardzo dużą uwagę przykłada do tego, jak przyciągnąć klientów do firmy. Wirtualne wycieczki oferujemy klientom w stałej cenie, jednakże wycena ta będzie różna jeśli firma zaprosi do swojej siedziby, która oddalona jest o wiele kilometrów. Wtedy będziemy musieli zadbać o hotel dla naszej ekipy oraz pokryć koszty dojazdu. Jednak działając głównie lokalnie klienci otrzymują stałe ceny, które bardzo sobie cenią. Wirtualne wycieczki przeżywają swój rozkwit w dzisiejszych czasach i praktycznie każda firma może się na taką inwestycję. Zainwestowanie dosłownie kilkuset złotych w przypadku mniejszych realizacji może przynieść bardzo duży zysk oraz to, że klienci jeszcze przed wyruszeniem w podróż będą taką wirtualną wycieczkę mogli odbyć siedząc wygodnie w domu i przeglądając stronę internetową.

Wirtualne wycieczki to na pewno coś, co będziemy jeszcze wykonywać przez dłuższy czas, gdyż coraz więcej mamy klientów i nie nadążamy za sprostaniem wszystkich wymagań oraz oczekiwań co do terminów.

O autorze: Krzysztof Piątek